kuryenet

Açıkcası söylemek istiyorumki aradığınız eğer kuryenet e ait telefon numarası adres vs ise hemen veriyorum bilgilerini

0212 444 93 93 | info@kuryenet.com.tr  |  www.kuryenet.com.tr

ama açıkcası bu bloğu açmamın asıl nedeni google amcamızı eleştirmektir. kuryenet malum sektörün en büyük firması diyebiliriz kendisi için. Bütün ülkeye dağılmış bir sistemleri var türkiyedeki kredi kartı dağıtımlaırnı yapan tek firma diye biliyorum.

bizim kuryenet için söyleyecek sözümüz yok. ancak şöyle bir durum var. biz kurye sektöründeyiz ve her kurye firması google da kurye yazıldığında ilk sayfada çıkmak ister. kuryenet için kredi kartı dağıtımı yapıyor demiştik. bu nedenle siz bankayı arayıp kredi kartım nerede dediğinizde banka size kuryenet ile iletişim kurun diyor.

sizde gidiyorsunuz google da kuryenet diye firmanın sitesine ulaşmak istiyorsunuz. buda kuryenet kelimesinin googleda çok aranmasına neden oluyor.  bizim bunada diyecek sözümüz yok.

ama google yaptığı bir uygulama ile gidiyor kurye ve kuryenet kelimelerini aynı gruba dahil ediyor. kuryenet kelimesinin googleda çok aranmasından dolayı siz google da kurye diye arasanız bile  ilk 3 soonuçtan sonra kuryenet aramasının ilk 3 sonucu çıkıyor. okadar seo yapan kurye sitesi madur. bizde bu yüzden google amcamızı eleştiriyoruz.  şu bing sallasa google amcamızıda rahat etsek diye düşünüyoruz:) selametle kalın.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !